Doktorlarımız

Doç. Dr. Seyran CEMALİ

Gastroentoloji Uzmanı

0226 237 27 37   seyran.cemali@gmail.com   İstanbul Cad. Fulya Sok. no:12/2

 

Modern yöntemler ile ameliyatsız olarak varis tedavisini 2011 yılından itibaren 2000’in üzerinde hastaya başarı ile uygulayan Doç. Dr. Seyran CEMALİ  bu konudaki öncü akademisyenlerden biridir. Dünyanın en önemli Girişimsel Radyoloji dergilerinden biri olan JVIR da ilk defa çapı 15 mm den büyük olan damarlarında lazer ile tedavi edilebileceğini gösteren çalışmasını yayınlandı.  Bununla beraber, kendi geliştirdiği FAFS tekniği sayesinde ciltten çok kabarık ve büyük varisli damarların da ameliyatsız olarak tedavi edilebileceğini göstermiştir. FAFS tekniğini, Avrupa nın en önemli radyoloji dergilerinden birisi olan Clinical Radiology de yayınlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Şeyda ATABEY

Gastroentoloji Uzmanı

0212 237 17 37   seyda.atabey@gmail.com   Eski Kısıklı Cad. Sümbül Sok. no:7/3

2011 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Meme Radyolojisi ve Girişimsel Radyoloji bölümlerinde öğretim üyesi olarak çalışan Yrd. Doç. Dr. Şeyda ATABEY 2016 yılının mart ayında doçentlik ünvanını aldı.Çalışmalarını daha önceden tedavisi için ameliyat gereken hastalıkların gelişen teknoloji ile ameliyatsız olarak yapılan tedavilerine yoğunlaştırmıştır. Modern yöntemler ile tedavisinde uzmanlaştığı başlıca konular; Varis tedavisi, meme kitlelerinin (fibroadenom) tedavisi, tiroid nodüllerinin tedavisi ve başta karaciğer olmak üzere bazı kanserlerin tedavileri sayılabilir.
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Meme Radyolojisi ve Girişimsel Radyoloji bölümlerinde öğretim üyesi olarak çalışanYrd. Doç. Dr. Şeyda ATABEY 2016 yılının mart ayında doçentlik ünvanını aldı.Çalışmalarını daha önceden tedavisi için ameliyat gereken hastalıkların gelişen teknoloji ile ameliyatsız olarak yapılan tedavilerine yoğunlaştırmıştır. Modern yöntemler ile tedavisinde uzmanlaştığı başlıca konular; Varis tedavisi, meme kitlelerinin (fibroadenom) tedavisi, tiroid nodüllerinin tedavisi ve başta karaciğer olmak üzere bazı kanserlerin tedavileri sayılabilir.

Uzm. Dr. Ali Murad MERDAN

Gastroentoloji Uzmanı

0241 11127 37   dr.ali.merdan@outlook.com   Taşliman Mah. Sahil Cad. Selvi Sok. no:33

İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Ali Murad MERDAN 1978 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İngilizce Tıp) bölümünü 2001 yılında bitirdi.

2002-2006 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde Radyoloji İhtisasını tamamladı. Maltepe Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalında ülkenin en iyi meme radyologlarından biri olan Prof. Dr. Avni SELVİ ile birlikte çalışma fırsatı buldu. Uzmanlık tez konusu olarak da Meme Kanserli Hastalarda Meme MR’ının Tedavi Yönetimine Katkısını inceledi.Türkiye Meme Vakfında 2 yıl kadar Meme Radyoloğu olarak görev yaptı. Halen Türkiye Meme Vakfının yönetim kurulunda sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürmektedir. Bir yıllık askerlik görevini Diyarbakır Asker Hastanesinde tamamladı.Askerlik sonrası Dr. Siyami Ersek Hastanesinde 2 yıl radyoloji uzmanı olarak görev yaptı ve girişimsel radyoloji, anjiografi ve stent uygulamaları konusunda deneyim kazandı.

2011 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Meme Radyolojisi ve Girişimsel Radyoloji bölümlerinde öğretim üyesi olarak çalışan Dr. Ali Murad MERDAN çalışmalarını daha önceden tedavisi için ameliyat gereken hastalıkların gelişen teknoloji ile ameliyatsız olarak yapılan tedavilerine yoğunlaştırmıştır. Modern yöntemler ile tedavisinde uzmanlaştığı başlıca konular; Varis tedavisi, meme kitlelerinin (fibroadenom) tedavisi, tiroid nodüllerinin tedavisi ve başta karaciğer olmak üzere bazı kanserlerin tedavileri sayılabilir.